DEMARDSAN HAKKINDA,

        27 Mayıs 2012 tarihinde yaptığımız DEMARD Genel Merkezi 19. Olağan genel kurulunda DEMARD ana tüzüğünde değişiklik yapılarak, genel kurula katılan delegelerin oy birliği ile dernek ana tüzüğünün 2. Maddesi 14. Bendine göre sandık kurulması hususunda karar alındı.

    Genl merkez yönetimi olarak ilk yönetim kurulu toplantısında konuyu gündemimize alarak yardımlaşma sandığı için bir yönerge hazırladık ve valiliğe teslim ederek sandığımızın kurulması için çalışmalarımızı başlattık.

        25.11.2012 tarihinde yardımlaşma sandığımız DEMARDSAN’ ın ilk genel kurulunu yaptık ve oluşan yönetim kurulu ile çalışmalara başladık. Sandık üye ve ikraz formlarını bastırdık, şubelerimize ve temsilcilerimize gönderdik. Üyelerimizin paralarının birikmesi için 1 yıl işlem yapmadık. 08.10.2013 tarihi itibariyle üyelerimize ikraz vermeye başladık.

        Üyelerimizin yaklaşık %95 inin maaşlarının ödendiği , Vakıfbank ile imzalanan protokol çerçevesinde aidat ve ikraz dönüşlerinin üyelerimizin maaş hesaplarından zamanında kesilmesini sağlamaktayız.

        Tüm bankacılık hesapları, yönetim kurulumuz tarafından paraya el değmeden, internet bankacılığı üzerinden yerine getirmekteyiz. Sandığımızın faaliyetlerinin kesintisiz bir şekilde yürütülebilmesi ve sağlıklı bir büyümenin temini amacıyla, gelir ve giderlerimizi sürekli kontrol altında tutmaktayız. Harcamalarımızı azaltarak, artan paramızı en iyi şekilde ve süratle yatırım hesaplarında ve fonlarda değerlendirmek suretiyle birikimlerimizi daha da arttırma gayreti içerisinde olmaya devam edeceğiz.

        Önümüzdeki süreçte hedeflerimiz arasında GÜÇLÜ DERNEK, GÜÇLÜ SANDIK, GÜÇLÜ CAMİA sloganıyla tüm DEMARD üyelerini yardımlaşma sandığımıza üye yaparak sandığımızı güçlendirmek, faaliyetlerimizi genişletmek ve üyelerimizin sandıktaki gelirlerini yükseltmeyi amaçlıyoruz.

                                                                                                                                        DEMARD Genel Merkez Yönetim Kurulu

                                                                                                                                                   DEMARDSAN Yönetim Kurulu

Adres

Anıttepe mah. Gazi Mustafa kemal bulvarı 123-1/11 MALTEPE / ANKARA.

Telefon

(+90-312) 229 87 73

Email

info@demardgenelmerkez.com
demardgenelmerkez@hotmail.com